4. Turniej Orlików U-11
Dodane przez blekitny dnia Maj 08 2015 11:18:57
4. Turniej Orlików U-11:
Płock-Winiary, niedziela, 10 maja, od godz. 10:00

Błękitni G±bin 4 : 1 Stegny Wyszogród
Błękitni G±bin 1 : 0 Pogoń Słupia
AP Sochaczew 1 : 1 Błękitni G±bin
¦wit StaroĽreby 0 : 3 wo Błękitni G±bin


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

4. Turniej Orlików U-11:
Płock-Winiary, niedziela, 10 maja, od godz. 10:00

Błękitni G±bin 4 : 1 Stegny Wyszogród
Błękitni G±bin 1 : 0 Pogoń Słupia
AP Sochaczew 1 : 1 Błękitni G±bin
¦wit StaroĽreby 0 : 3 wo Błękitni G±bin



Bramki: Jakub Perka x3, Szymon Sołdyński x2, Michał Paczkowski
Skład Błękitnych: Bartosz Hain, Mateusz Tarka, Jakub Rzepka, Michał Paczkowski, Antoni Milewski, Szymon Sołdyński, Jakub Perka, Bartosz Jankowski, Miłosz Wi¶niewski
Trener: Michał Zalewski


Pozostałe wyniki 4 turnieju

Termin I - Niedziela, 26 kwietnia 2015
Grupa I:
9.00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 3:0
9.30 Pegaz Drobin - GKS Góra 0:0
10.00 FA Gostynin - Start Proboszczewice 2:4
10.30 Wisła Płock - Mazur Gostynin 2:0
11.00 GKS Góra - Start Proboszczewice 0:3
11.30 FA Gostynin - Kasztelan Sierpc 1:2
12.00 Mazur Gostynin - Start Proboszczewice 5:3
12.30 Pegaz Drobin - FA Gostynin 1:0
13.00 Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 6:0
13.30 Pegaz Drobin - Start Proboszczewice 2:0
14.00 Wisła Płock - FA Gostynin 2:0
14.30 GKS Góra - Kasztelan Sierpc 2:3
15.00 Wisła Płock - Pegaz Drobin 3:0
15.30 Mazur Gostynin - GKS Góra 3:1

Termin II - Niedziela, 10 maja 2015
Grupa II:
9.00 Unia Iłów - Pogoń Słupia 0:1
9.30 AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 2:0
10.00 Błękitni G±bin - Stegny Wyszogród 4:1
10.30 ¦wit StaroĽreby - Unia Iłów 0:3 wo
11.00 Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród 0:0
11.30 Błękitni G±bin - Pogoń Słupia 1:0
12.00 Unia Iłów - Stegny Wyszogród 6:0
12.30 AP Sochaczew - Błękitni G±bin 1:1
13.00 ¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 0:3 wo
13.30 AP Sochaczew - Stegny Wyszogród 4:2
14.00 ¦wit StaroĽreby - Błękitni G±bin 0:3 wo
14.30 Orkan Sochaczew - Pogoń Słupia 2:0
15.00 ¦wit StaroĽreby - AP Sochaczew 0:3 wo
15.30 Unia Iłów - Orkan Sochaczew 2:1


Tabela grupy II po pierwszej kolejce wiosennej:

1. AP Sochaczew 10 10-3
2. Błękitni G±bin 10 9-2
3. Unia Iłów 9 11-2
4. Pogoń Słupia 6 4-3
5. Orkan Sochaczew 4 3-04
6. Stegny Wyszogród 1 2-14
7. ¦wit StaroĽreby 0 00-12