6. Turniej Orlików U-11
Dodane przez blekitny dnia Czerwiec 02 2015 15:50:08
6. Turniej Orlików U-11:
Płock-Winiary, sobota, 06 czerwca, od godz. 10:00

Błękitni G±bin 1 : 4 ¦wit StaroĽreby
Błękitni G±bin 0 : 2 AP Sochaczew
Unia Iłów 6 : 3 Błękitni G±bin
Orkan Sochaczew 5 : 4 Błękitni G±bin


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

6. Turniej Orlików U-11:
Płock-Winiary, sobota, 06 czerwca, od godz. 10:00

Błękitni G±bin 1 : 4 ¦wit StaroĽreby
Błękitni G±bin 0 : 2 AP Sochaczew
Unia Iłów 6 : 3 Błękitni G±bin
Orkan Sochaczew 5 : 4 Błękitni G±bin



Bramki: Jakub Perka x6, Jakub Rzepka, Jakub Tarka
Skład Błękitnych: Eryk Cierpikowski, Miłosz Wi¶niewski, Seweryn Kopiec, Jakub Rzepka, Jakub Tarka, Jakub Perka
Trener: Michał Zalewski


Pozostałe wyniki 6 turnieju:

Termin I - Niedziela, 31 maja 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa I:
9.00 GKS Góra - Mazur Gostynin 2:1
9.30 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 3:0
10.00 FA Gostynin - Wisła Płock 1:5
10.30 Start Proboszczewice - Pegaz Drobin 0:3
11.00 Kasztelan Sierpc - GKS Góra 3:2
11.30 FA Gostynin - Pegaz Drobin 3:0
12.00 Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 1:2
12.30 Kasztelan Sierpc - Wisła Płock 0:13
13.00 Mazur Gostynin - FA Gostynin 3:1
13.30 GKS Góra - Wisła Płock 0:9
14.00 Kasztelan Sierpc - Pegaz Drobin 1:3
14.30 GKS Góra - FA Gostynin 0:7
15.00 Mazur Gostynin - Pegaz Drobin 1:4
15.30 Start Proboszczewice - Wisła Płock 0:13

Mistrzostwo zdobyła ekipa Wisły Płock, gratulujemy. Końcowa klasyfikacja grupy I TUTAJ

Termin II - Sobota, 06 czerwca 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa II:
9.00 Orkan Sochaczew - Unia Iłów 0:3
9.30 Pogoń Słupia - Stegny Wyszogród 2:0
10.00 Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby 1:4
10.30 Stegny Wyszogród - AP Sochaczew 0:2
11.00 Pogoń Słupia - Orkan Sochaczew 0:2
11.30 Błękitni G±bin - AP Sochaczew 0:2
12.00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów 0:2
12.30 Pogoń Słupia - ¦wit StaroĽreby 0:4
13.00 Unia Iłów - Błękitni G±bin 6:3
13.30 Orkan Sochaczew - ¦wit StaroĽreby 0:4
14.00 Pogoń Słupia - AP Sochaczew 0:3
14.30 Orkan Sochaczew - Błękitni G±bin 5:4
15.00 Unia Iłów - AP Sochaczew 2:3
15.30 Stegny Wyszogród - ¦wit StaroĽreby 1:3


Końcowa klasyfikacja grupy II TUTAJ