Strona Główna Rejestracja Galeria O Klubie KontaktPi±tek, Listopad 15, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Rejestracja
Szukaj
Galeria
Klub
O Klubie
Kontakt
Trenerzy
Młodzik U-12
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Orlik U-11
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

rychu
26/06/2011 14:07
Ja również dziękuje za sezon. Dobrze mi się z Wami grało Panowie.

Krystian
24/06/2011 21:11
Nie gadaj tylko do seniorow zasuwaj ^^

klysek
24/06/2011 01:16
Dziękuję za sezon. W sumie to był mój ostatni sezon, było warto i cieszę się że grałem z kim¶ takim jak wy.

blekitny
04/06/2011 09:43
zbiórka na mecz w niedzielę 5 czerwca o godz 10.00 na stadionie le¶nym

blekitny
31/05/2011 21:58
treningi w ¶rodę i pi±tek na staszicu o godz 18.00

blekitny
25/05/2011 22:48
trening w czwartek 26 maja o 17.00 obecno¶ć obowi±zkowa

Bisior
25/05/2011 21:36
Mnie prawdopodobnie nie bedzie na meczu w sobote, bo starsza idzie do roboty i musze sie siostra zajac. Postaram sie byc ale raczej nie

blekitny
20/05/2011 14:41
trening w piatek 20 maja o 17.00 na sztucznym

blekitny
17/05/2011 10:46
trening w ¶rodę 18 maja na sztucznym o 17.00

Gesstuge
15/05/2011 19:21
20. kolejka: sobota 28.05 16:00 Perła Szczaki-Złotokłos - Błękitni G±bin Można to przełożyć na pi±tek albo niedziele...? Bo w sobote nie moge..

Archiwum
Terminarz Orlików U-11
Terminarz Ligi Orlików U-11 - 2014/2015


REGULAMIN LIGI ORLIK U-11 2014/2015


Jesień 2014


I TURNIEJ

Termin I - Niedziela 21.09.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa A:
9.00 Pegaz Drobin - Pogoń Słupia 4:0
9.30 ¦wit StaroĽreby - FA Gostynin 2:4
10.00 Unia Iłów - GKS Góra 0:3
10.30 Pegaz Drobin - ¦wit StaroĽreby 4:0
11.00 Unia Iłów - FA Gostynin 1:3
11.30 Pogoń Słupia - GKS Góra 1:2
12.00 Pegaz Drobin - Unia Iłów 5:0
12.30 FA Gostynin - GKS Góra 1:3
13.00 Pogoń Słupia - ¦wit StaroĽreby 0:3
13.30 Pegaz Drobin - FA Gostynin 6:0

Termin II - Niedziela 28.09.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa B:
9.00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 2:1
9.30 AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 3:0
10.00 Błękitni G±bin - Start Proboszczewice 1:4
10.30 Wisła Płock - Mazur Gostynin 5:1
11.00 Orkan Sochaczew - Start Proboszczewice 0:4
11.30 Błękitni G±bin - Kasztelan Sierpc 1:3
12.00 Mazur Gostynin - Start Proboszczewice 2:3
12.30 AP Sochaczew - Błękitni G±bin 2:1
13.00 Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 6:2
13.30 AP Sochaczew - Start Proboszczewice 0:1
14.00 Wisła Płock - Błękitni G±bin 8:0
14.30 Orkan Sochaczew - Kasztelan Sierpc 0:4
15.00 Wisła Płock - AP Sochaczew 8:0
15.30 Mazur Gostynin - Orkan Sochaczew 5:0


II TURNIEJ

Termin I - Niedziela 05.10.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa A:
9.00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 0:1
9.30 ¦wit StaroĽreby - GKS Góra 1:1
10.00 Pogoń Słupia - FA Gostynin 0:8
10.30 Pegaz Drobin - GKS Góra 3:1
11.00 ¦wit StaroĽreby - Unia Iłów 4:2
11.30 Pogoń Słupia - Pegaz Drobin 0:4
12.00 FA Gostynin - ¦wit StaroĽreby 3:1
12.30 GKS Góra - Unia Iłów 2:1
13.00 ¦wit StaroĽreby - Pegaz Drobin 0:4
13.30 FA Gostynin - Unia Iłów 2:3

Termin II - Niedziela 12.10.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa B:
9.00 Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc 0:0
9.30 Wisła Płock - Orkan Sochaczew 3:0
10.00 Błękitni G±bin - Mazur Gostynin 0:5
10.30 AP Sochaczew - Kasztelan Sierpc 0:3
11.00 Wisła Płock - Start Proboszczewice 5:2
11.30 AP Sochaczew - Mazur Gostynin 0:3
12.00 Błękitni G±bin - Orkan Sochaczew 1:1
12.30 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:3
13.00 Start Proboszczewice - Błękitni G±bin 3:1
13.30 Orkan Sochaczew - AP Sochaczew 1:1
14.00 Mazur Gostynin - Wisła Płock 0:1
14.30 Kasztelan Sierpc - Błękitni G±bin 3:1
15.00 Start Proboszczewice - Orkan Sochaczew 1:0
15.30 AP Sochaczew - Wisła Płock 0:5


III TURNIEJ

Termin I - Niedziela 19.10.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa A:
9.00 GKS Góra - Pogoń Słupia 4:2
9.30 Unia Iłów - Pegaz Drobin 2:3
10.00 ¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 4:0
10.30 GKS Góra - FA Gostynin 3:1
11.00 Unia Iłów - Pogoń Słupia 4:1
11.30 FA Gostynin - Pegaz Drobin 3:2
12.00 GKS Góra - ¦wit StaroĽreby 1:3
12.30 FA Gostynin - Pogoń Słupia 3:0
13.00 GKS Góra - Pegaz Drobin 2:5
13.30 Unia Iłów - ¦wit StaroĽreby 1:2

Termin II - Niedziela 26.10.2014
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa B:
9.00 Orkan Sochaczew - Mazur Gostynin 0:1
9.30 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 1:0
10.00 Błękitni G±bin - Wisła Płock 0:3
10.30 Start Proboszczewice - AP Sochaczew 1:0
11.00 Kasztelan Sierpc - Orkan Sochaczew 2:0
11.30 Błękitni G±bin - AP Sochaczew 1:0
12.00 Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 0:2
12.30 Kasztelan Sierpc - Wisła Płock 1:1
13.00 Mazur Gostynin - Błękitni G±bin 5:0
13.30 Orkan Sochaczew - Wisła Płock 0:6
14.00 Kasztelan Sierpc - AP Sochaczew 3:1
14.30 Orkan Sochaczew - Błękitni G±bin 2:1
15.00 Mazur Gostynin - AP Sochaczew 3:0
15.30 Start Proboszczewice - Wisła Płock 2:5

Kolejno¶ć zespołów grupy A po rozgrywkach jesiennych:
1. Pegaz Drobin 27 39:8
2. GKS Góra 19 22:18
3. FA Gostynin 18 28:21

4. ¦wit StaroĽreby 16 20:19
5. Unia Iłów 9 15:24
6. Pogoń Słupia 0 4:37

Kolejno¶ć zespołów grupy B po rozgrywkach jesiennych:
1. Wisła Płock 34 56:7
2. Mazur Gostynin 27 32:11
3. Kasztelan Sierpc 23 24:15

4. Start Proboszczewice 21 20:17
5' AP Sochaczew 7 7:30
6. Orkan Sochaczew 5 4:32
7. Błękitni G±bin 4 8:39


Wiosna 2015

Wiosenne rozgrywki będ± miały identyczn± formułę jak jesienne. Zgodnie z regulaminem Ligi Orlik U-11 sezonu 2014/2015 (TUTAJ), o ostatecznej kolejno¶ci zdecyduj± tabele grup I (o miejsca 1-6) i II (o miejsca 7-13), nie będzie spotkań finałowych o miejsca.
W grupie I zagraj± po 3 najlepsze zespoły z jesiennych grup A i B. Pozostałe zespoły utworz± grupę II. Wszystkie zespoły wystartuj± z zerowym kontem punktowym.


IV TURNIEJ

Termin I - Niedziela, 26 kwietnia 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa I:
9.00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 3:0
9.30 Pegaz Drobin - GKS Góra 0:0
10.00 FA Gostynin - Start Proboszczewice 2:4
10.30 Wisła Płock - Mazur Gostynin 2:0
11.00 GKS Góra - Start Proboszczewice 0:3
11.30 FA Gostynin - Kasztelan Sierpc 1:2
12.00 Mazur Gostynin - Start Proboszczewice 5:3
12.30 Pegaz Drobin - FA Gostynin 1:0
13.00 Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 6:0
13.30 Pegaz Drobin - Start Proboszczewice 2:0
14.00 Wisła Płock - FA Gostynin 2:0
14.30 GKS Góra - Kasztelan Sierpc 2:3
15.00 Wisła Płock - Pegaz Drobin 3:0
15.30 Mazur Gostynin - GKS Góra 3:1

Termin II - Niedziela, 10 maja 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa II:
9.00 Unia Iłów - Pogoń Słupia 0:1
9.30 AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 2:0
10.00 Błękitni G±bin - Stegny Wyszogród 4:1
10.30 ¦wit StaroĽreby - Unia Iłów 0:3 wo
11.00 Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród 0:0
11.30 Błękitni G±bin - Pogoń Słupia 1:0
12.00 Unia Iłów - Stegny Wyszogród 6:0
12.30 AP Sochaczew - Błękitni G±bin 1:1
13.00 ¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 0:3 wo
13.30 AP Sochaczew - Stegny Wyszogród 4:2
14.00 ¦wit StaroĽreby - Błękitni G±bin 0:3 wo
14.30 Orkan Sochaczew - Pogoń Słupia 2:0
15.00 ¦wit StaroĽreby - AP Sochaczew 0:3 wo
15.30 Unia Iłów - Orkan Sochaczew 2:1


V TURNIEJ

Termin I - Sobota, 16 maja 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa I:
9.00 Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc 3:0
9.30 Wisła Płock - GKS Góra 6:0
10.00 FA Gostynin - Mazur Gostynin 1:2
10.30 Pegaz Drobin - Kasztelan Sierpc 3:0
11.00 Wisła Płock - Start Proboszczewice 3:3
11.30 Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 1:0
12.00 FA Gostynin - GKS Góra 4:4
12.30 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 0:3
13.00 Start Proboszczewice - FA Gostynin 5:0
13.30 GKS Góra - Pegaz Drobin 2:7
14.00 Mazur Gostynin - Wisła Płock 0:8
14.30 Kasztelan Sierpc - FA Gostynin 0:3
15.00 Start Proboszczewice - GKS Góra 2:0
15.30 Pegaz Drobin - Wisła Płock 0:1

Termin II - Niedziela, 24 maja 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa II:
9.00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 0:3
9.30 ¦wit StaroĽreby - Orkan Sochaczew 3:1
10.00 Błękitni G±bin - Unia Iłów 0:3 wo
10.30 AP Sochaczew - Pogoń Słupia 3:0
11.00 ¦wit StaroĽreby - Stegny Wyszogród 7:1
11.30 AP Sochaczew - Unia Iłów 0:0
12.00 Błękitni G±bin - Orkan Sochaczew 0:3 wo
12.30 Pogoń Słupia - Unia Iłów 1:5
13.00 Stegny Wyszogród - Błękitni G±bin 3:0 wo
13.30 Orkan Sochaczew - AP Sochaczew 0:5
14.00 Unia Iłów - ¦wit StaroĽreby 3:1
14.30 Pogoń Słupia - Błękitni G±bin 3:0 wo
15.00 Stegny Wyszogród - Orkan Sochaczew 0:1
15.30 AP Sochaczew - ¦wit StaroĽreby 3:0


VI TURNIEJ

Termin I - Niedziela, 31 maja 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa I:
9.00 GKS Góra - Mazur Gostynin 2:1
9.30 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 3:0
10.00 FA Gostynin - Wisła Płock 1:5
10.30 Start Proboszczewice - Pegaz Drobin 0:3
11.00 Kasztelan Sierpc - GKS Góra 3:2
11.30 FA Gostynin - Pegaz Drobin 3:0
12.00 Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 1:2
12.30 Kasztelan Sierpc - Wisła Płock 0:13
13.00 Mazur Gostynin - FA Gostynin 3:1
13.30 GKS Góra - Wisła Płock 0:9
14.00 Kasztelan Sierpc - Pegaz Drobin 1:3
14.30 GKS Góra - FA Gostynin 0:7
15.00 Mazur Gostynin - Pegaz Drobin 1:4
15.30 Start Proboszczewice - Wisła Płock 0:13

Termin II - Sobota, 06 czerwca 2015
Boisko Orlik - Winiary, Płock ul. Zamenhofa
Grupa II:
9.00 Orkan Sochaczew - Unia Iłów 0:3
9.30 Pogoń Słupia - Stegny Wyszogród 2:0
10.00 Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby 1:4
10.30 Stegny Wyszogród - AP Sochaczew 0:2
11.00 Pogoń Słupia - Orkan Sochaczew 0:2
11.30 Błękitni G±bin - AP Sochaczew 0:2
12.00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów 0:2
12.30 Pogoń Słupia - ¦wit StaroĽreby 0:4
13.00 Unia Iłów - Błękitni G±bin 6:3
13.30 Orkan Sochaczew - ¦wit StaroĽreby 0:4
14.00 Pogoń Słupia - AP Sochaczew 0:3
14.30 Orkan Sochaczew - Błękitni G±bin 5:4
15.00 Unia Iłów - AP Sochaczew 2:3
15.30 Stegny Wyszogród - ¦wit StaroĽreby 1:3


Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatnie Mecze U-12
17. 18. kolejka U-12:

FA G±bin 6:0 Mazowia
FA G±bin 2:2 Amator

Płock, Stadion Miejski, niedziela, 07 czerwca, godz. 12:00
Kolejne Mecze U-12
Liga Młodzik U-12:


Koniec Rozgrywek

Ostatni Turniej U-11
6. turniej U-11:

Błękitni 1:4 ¦wit
Błękitni 0:2 AP Soch.
Unia 6:3 Błękitni
Orkan 5:4 Błękitni

Płock-Winiary, sobota, 06 czerwca, godz. 10:00
Kolejny Turniej U-11
Liga Orlik U-11:


Koniec Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 57
Najnowszy Użytkownik: Corpop84
Ostatnio online
Andrewenhak104 weeks
Alexawek129 weeks
KawoManvam144 weeks
tabathaau2145 weeks
DwightWak148 weeks
effizinfuch148 weeks
CinnaJere149 weeks
remontoknaJaw152 weeks
Kathrynma160 weeks
blekitny206 weeks
Buttony



Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

269167 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu